Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik bőr lovaglócsizma jó?

Melyik bőr lovaglócsizma jó?

Figyelt kérdés

2 éve egy bőr decathlonos lovaglócsizmám van. Akkor 36e-ért vettem. Látszik rajta, hogy használtam már de egészen jól bírja eddig.

Viszont most elkezdtem versenyezni (díjlovaglás és díjugratás) és szeretnék venni egy újat.


Kb max 50e-ért tudtok valami jót ajánlani?



2021. júl. 9. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is volt onnan csizmám, az úgy 2-3 évig bírta.

Utána vettem spanyol bőrből készültet, bocsánat, hogy így fogalmazok de r.hadt jó. Igaz 90-ért vettem, nagyon bírja, mindenféle időt bír, hideget/meleget, esőt/havat.

Csak a beszállíttatása volt kicsit bonyolult dolog..

Amúgy itthon is vannak nagyon jók, sőt nem arra biztatlak, hogy egyből kintről hozz be, pláne, hogy még csak most kezded a versenyzést.

Itthon már veszel 50-ért egy jót, ami bírja pár évig, aztán csere. Kentaur és a horze jó anyagúak, megbízhatsz abban. A horzenak van ára de csak azért, mert nagyon megy rá a hype. Jó az anyaga, viszont vagy 20-assal kevesebbet ér.

2021. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy HKM csizmám van, igaz 80 ezer körül van, azonban véleményem szerint jobb egy magasabb összegért venni csizmát, ami sokáig jó, mintsem egy olcsóbbat kevesebb időre. Illetve ez a márka rengeteg típusú vádlira tervezett, szóval könnyű jót találni

2021. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!