Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten és vonzáskörében...

Budapesten és vonzáskörében bértartási lehetőség (?)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Lóvásárlás előtt állok, de még nem teljesen döntöttem el hogy hova szeretnénk menni. Sajnos elég szerencsétlen a helyzetem, mivel most költöztünk be a belvárosba (7. ker), így ehhez mérten várnám az ajánlatokat. Az esetek többségében sajnos tömegközlekedést használnék, Így a könnyű megközelíthetőség lenne a fő szempont. Egyébként nincsen túl sok elvárásom, megfizethető áron legyen és jó legyen a közösség. 😊 (+edzőnek is örülnék:))


Nézegettem már interneten, de inkább személyes tapasztalatokra, ajánlásokra lennék kíváncsi.



2021. júl. 24. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni, de követem a kérdést, én is bértartó helyet keresek.

Azt tudja valaki, hogy a Ci-Fra lovardában van bértartás? És a Cinkotai, illetve Favorit lovardáról valakinek vélemény? Ott is csak lovasiskola működik? Hátha a Kérdezőnek segítenek ezek a tippek is :)

2021. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Ci-Fra lovardában van bértartás, ha ez az ambrus tanya, követtem még mikor épült, de többet sajnos én se tudok. Nézegettem még ilyen kérdéseket, de baromi régiek, ezért írtam inkább - de jó is hogy felhoztad a lovasoktatást, mivel akkor bővíteném a kérdést annyival, hogy egy magánlovardának is örülnek 😄
2021. júl. 25. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a csoportban nézz körül és posztolod ki, hogy mit keresel. Nagyobb sikerrel jársz ott, mint itt a gyakorin, illetve magánhelyet is szerintem előbb találsz.

2021. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buckaroo Ranch. Favorit lovasudvar, Green hill ranch, asszem ezek Budán vannak
2021. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Lenke Lovasudvar BAROOOMIII JÓÓÓ. A busz egy kilométerre tesz le a lovardatol, de lehet h annyi se. És a séta jó bemelegítés lovaglás előtt.
2021. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!