Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A díjlovas rajtengedély...

A díjlovas rajtengedély feladatát valahol lerajzolva meg találom?

Figyelt kérdés
Én mire lerajzolom elég sok idő, viszont ha le van akkor sokkal jobban meg tudom tanulni.

2021. júl. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
A kredencben, fentről a harmadik fiókban van.
2021. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Google képkereső..
2021. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
1-es:)))))))
2021. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy stóc A/4-es lapot, régi füzetet, bármit, amit téglalap alakú és papír. Egyet 8fele tépsz, ráírod a betűket, körberakod. Magad mellé teszed a programot, elkezded olvasni, rajzolni, hangosan mondani. Ha kész, megfordítod a lapot, és megint. Az 5. lapnál már rá sem fogsz pillantani a programra, csak nyomod fejből. Így fog a legjobban megmaradni. A másik, ha nem félsz, hogy furán néznek a népek: tessék kimenni a kertbe, fogni néhány virágcserepet, bármi tereptárgyat (betűk), és lesétálni sokszor. Utóbbit egyébként sok versenyen is látom, hogy félbolond módjára kering valaki szép fehérben, kobakban és motyog magában :)
2021. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy E8at felrajzolni nem sok én 3 díjlovas négyszöget skiccelek fel, kb úgy fél lehet jól rajzolni. Folyamatos kék vonallal jelölöm az ügetést, rakok rá nyilakat, piros vonal a vágta, kék szaggatott a lépés. Amíg rajzolod addig is tanulod. Illetve nagyon sokszor lépésben gyakorlom a programot, aztán szoktam inverz én is lovagolni, amikor már megy akkor az A lesz nálam a C, egyrészt jó agytorna, másrészt a ló se tanulja be.
2021. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!