Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen döntést hozzak?

Milyen döntést hozzak?

Figyelt kérdés

Egy ideje szünetelem a lovaglást egy kicsit komolyabb esés miatt. Az előtt is estem de nem ennyire.

Nem bízok már a lóba, és eléggé ingerlékeny is szóval nem egy nyugodt ló. Azóta nem is mertem felülni.

Egy ideje már eléggé szorongtam odajárni pedig tökéletes a hely is az órák is és az oktató is!

Mit tegyek? Váltsak lovardát?



2021. aug. 13. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lovat válts, ne lovardát.
2021. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Te vagy az a német olimpikon?
2021. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
9%
el kell nyerned a bizalmát nem mintha ertenek hozzaaa
2021. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szólj az edzőnek, hogy mély nyomot hagyott az esés, és parázol. A ló is megérzi ezt, így mindenképp orvosolni kell.
2021. aug. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16%
ahogy elnézem teljesen jó pontozásokat kaptam XD enyem volt a harmadik komi
2021. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj először az edződdel. Ha jó edző, akkor el tudja magyarázni mi miért történt, másik lóra esetleg visszavesz futószárra, de heteken belül vissza kell térjen a bizalmad a lovakba stb. Ha egyéb dolog történik, akkor nem jó helyen vagy,menj másik edzőhöz, mert balesetveszélyes ebben a sportban kókánykodni (mint sok másikban, de itt az állatért is felelősek vagyunk).
2021. aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj az edződnek, ez egy teljesen normális dolog ha félsz, és ne lovardát válts, hanem mondd az edződnek hogy egy kis ideig másik lovon szeretnél ülni amíg félsz, vagy ha pl az ügetéstől nem félsz de vágtázni nem mersz mert vágtába estél le, akkor futószáron vágtázz 1-2 alkalommal
2021. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!