Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Markó Rebeka, Enjoy, ló suttogó!?

Markó Rebeka, Enjoy, ló suttogó!?

Figyelt kérdés
Markó Rebeka egyik videójában láttam,hogy vmi arany rudacskákat ültettek be Enjoyba és egy ló suttogóról beszélt... Sehol sem találom ezt a videót, lenne szíves valaki leírni a címét? Kőszi!

2021. aug. 16. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Azért ne essünk túlzásokba. Biztos vagyok benne, hogy szereti amit csinál, abban is, hogy jól csinálja. Viszont a "suttogóhoz" több kell, mint egy Markó eset.
2021. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Volt egy balhé egy másik lovassal az aranyrudacskák miatt. Után leszedte/leszedték az ő videóját is, ami az aranyrudakról szólt.

Legalábbis èn így tudom. Azóta én se találom.

2021. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Igen az elöttem lévő jól írja tényleg volt egy ilyen videója de aztán egy másik versenyző nemrég ugyanezt csináltatta a lovával (aranyrudakat tettek a hátába) és ebből kitört a balhé hogy állatkínzás valaki meg védte őket hogy jót tesz a lónak aztán akkor én is rákerestem Rebeka videójára addigra már nem volt fenn

Ez csak azért érdekes mert Rebekát senki nem ítélte el hogy ilyet csináltatott a lovának Marcit meg elég hamar letámadták

2021. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!