Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről az oldalról?

Mit gondoltok erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Van insagrammon egy olyan oldal, hogy "irish horse imports" ahol lovakat lehet venni. Viszonyla fiatal lovak vannak de van néhány 7-10 éves is de a legtöbb 3-5 éves, de ezt látni fogjátok. Mit gondoltok róla? Megbízható, egészséges lovak vannak stb, úgy tudom hogy a legtöbb ló be van lovagolva de van olyan is ami még nyers, de ez is le van írva minden ló alá.

2021. aug. 24. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa, hogy csak a lovak fejéről van kép. Egy hirdetésben minimum a ló testéről is kell feltenni képet (+ pont, ha van fent röntgenkép, videó, stb. is).

Aztán lehet, hogy csak instára nem akarják kitenni, és privát üzenetben küldenek annak, aki érdeklődik.


Mivel külföldön vannak és nem tudod személyesen megnézni a lovat, nem tudsz dokival konzultálni én nagyon óvatos lennék. Inkább egy olyan eladót választanék, aki ismert és fizetnék kicsit többet a lóért, mint hogy olcsóbb legyen, de netán átverjenek.


Na meg azzal is számolj, hogy nem kevés pénz behozni a lovakat.

2021. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!