Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovardában menjek?

Milyen lovardában menjek?

Figyelt kérdés

Ezelőtt egy szuper loviban voltam ahol lehetett menni lemozgatni a pacikat és segíteni etetni stb. Sajnos költözés miatt váltanom kell.

Budapesten és környékén keresek olyan lovardákat, ahol nem futószalag szerűen következünk hanem oda lehet menni hamarabb segíteni, vagy a végén ott maradni.

5000Ft-ot tudok egy órára max rászánni.

Amik szóbajöhetnek Tárnok, Érd, Budaörs, Budafok, 11.kerület, Biatorbágy.

Vagy Budafok 20 kmes körzetében.

Saját tapasztalatokat várok🙂



2021. szept. 13. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Debreceniben jo bulik szoktak lenni.
2021. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahol lovak is vannak.
2021. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hmm jobb válaszokra számítottam, de kár volt!

Úgy látszik az értelmes lovasok nem nagyon válaszolgatnak itt hanem helyettük nem hozzáértő trollok vàlaszolnak.

2021. szept. 13. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Keress fb csopikban, jobb mint itt. En olyanba jarok, amelyik neked nem kriterium a felsorolásodbol.
2021. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre felé nem egyszerű ilyet találni, de nem lehetetlen. Javaslom, hogy menj el minél több lovardába, mert az a legjobb ha látod az ottani körülményeket, a lovakat, edzőket, ott dolgozókat, na meg ugye nagyjából lelehet szűrni egy alkalom után is, hogy kik járnak oda. Vannak lovardák ahol kifejezetten örülnek a plusz segítségnek(de vigyázz hogy ne menjen át kihasználásba) és vannak olyanok ahol örülhetsz ha lepucolhatod a lovat...mivel írtad ugye hogy futószalag szerű lovaglást mellőznéd, ezért ajánlom, hogy keress egy magán edzőt aki külön foglalkozik veled, vagy egy kisebb családias lovardát egy összeszokott csapattal ahová betudsz illeszkedni(már ha van ilyen). Tárnokon a Németh lovardában elvileg fogadnak ilyen segítőket akár közösségi munkaként is,de nem tudom milyen itt az oktatás. A Biofarm lovassport egyesület is jónak tűnik vagy az ördöglovas SE.
2021. szept. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a környéket, de én is azt tudom javasolni, hogy nézz meg több helyet, mielőtt egy helyen ragadnál.
2021. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Hát én egy ideig Sóskútra (Biatorbágytól pár kilométer) jártam lovagolni ott azt hiszem 5 lovarda is van abból én 3-ban voltam,egyben régen voltam de akkor nagyon ilyen puccos volt (sznob társaság)a másikban a lovakat majdnemhogy halálra dolgoztatták, de Pipacshon lovardát ajánlom nekem az tetszett nincs olyan sok ló de annyira ember se szóval szerintem jó.
2021. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddig hova jártál? Ott nem tudnak/tudtak ajánlani azon a környéken, ahova költöztél?
2021. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Aimi-chan ***** válasza:
Milyen stílust szeretnél lovagolni? Én a Kata ranch-et ajánlom. Nem versenyezünk, western-t lehet lovagolni. Nagyon jó hely, viszont, ha van lovad az nem tud odajönni. Nagyon szupi a hely!
2021. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lenke Lovasudvar!!! A legszuperebb hely a Földön!!
2021. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!