Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mehetek lovardákba...

Szerintetek mehetek lovardákban segíteni?

Figyelt kérdés

Nem kérek érte semmi/ se lovaglást viszont szívesen segítenék egy lovardában nyergelni/kantározni vagy sétáltatni kisgyerekek alatt.

Járok lovagolni de az messze van az otthonomtól szóval nem tudok heti többször odamenni.

Egyszer megkérdeztem egy lovardát , hát leordították a fejem hogy ezt mégis hogy képzelem.

Szerintetek probálkozzak?



2021. szept. 18. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Erre mindenhol van ember.
2021. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem de én ingyen csinálnám
2021. szept. 18. 14:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig lehet, mi például örülnénk neki, ha valaki érti is a dolgát.
2021. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Gondolom, te pesti vagy, mert csak azok nem írják oda, hogy milyen helységbe mennének. Azt hiszik, az egész világ Pest.
2021. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyerekeket biztos nem fognak rád bízni, pláne nem kicsiket nulla lovastudással. Ne haragudj, de ezt én is megkérdezném, hogy hogy gondoltad mégis. Tapasztalatlanul (heti egy alkalomtól nem leszel profi, max évtizedek alatt), gondolom, kiskorúként, mindenféle lovasedzői, oktatói végzettség nélkül biztosan nem fogsz mások gyerekének testi épségért felelni és a sajátomat sem bíznám rád. Nem érdekel, hogy ingyen lenne, inkább fizetek annak, aki ért is hozzá és tud segíteni, ha bármi baj van. A legnyugisabb ló is megijedhet, megugorhat és akkor mi lesz?

Nyergelés pedig a lovas feladata, nem másé. Esetleg ahol futószalagszerűen jönnek-mennek a tanulók, ott megcsinálja az első illető előtt az oktató vagy a lovász, de te mint külön ember, erre biztosan nem fogsz kelleni sehova. Ez nem egy olyan feladat, ami sok idő, komoly megterhelés.

2021. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Voltam mar lovardaban ahol gyerekeket is rambiztak.
2021. szept. 18. 14:35
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Na és? Ettől talán már tapasztalt lovasnak, oktatónak minősülsz? Nem sajnos.

Felelőtlen helyek mindig akadnak, de mint látod, szerencsére nem mind ilyen. Nem véletlen hajtottak el, de jó, hogy még te szájaskodsz meg neked áll feljebb minden.

2021. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne öljétek már meg. Nyilván nem a gyerekekkel való foglalkozás a téma itt, mert az egy másik tészta, de lópucolás és felszerelés az lehet nagy segítség, amikor olyan lovas jön, aki esetleg új és nem tud nyergelni és nincs is idő elmutogatni, mert előtte és utána is lovas van. Sajnos nem jut mindig idő hét közben rá, ahogy a lovasoknak sem mindig. Sokszor az a fél órájuk van, amire beesnek és rohannak tovább, de az oktatóknak is meg kell élniük, el kell a lovakat tartaniuk.

Nekünk van olyan segítségünk, akinek köszönhetően simább a lócserélés. Ha be vagyunk táblázva nincs külön fél óra nyergelni, pónit nagy lóra váltani.

Miért váltott ki ez a kérdés ilyen ellenszenvet? Nem is értem O.o


Szerintem simán próbálkozz, ismerkedj. Persze kell, hogy megismerjenek.

2021. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na igen erre gondoltam en is! Akkor probalkozok:)


7es te pedig nagyon irritáló vagy, kevesebb kéne az ilyen emberekből mint te.

2021. szept. 18. 15:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem lehetsz sztem szakképzett lovasedzo szóval a lovagoltatást messze felejtsd el. A segitsegat jó néven veszik általában. De azért oda is kell tudás. Ahol még rád bíztak gyerekeket az biztost egy naaaaagyooon rosssssz lovarda lehetett. Holye tulajjal.
2021. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!