Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most láttam egy kutatás...

Most láttam egy kutatás miszerint max 15 percig szabad lovagolni, ez igaz?

Figyelt kérdés

A ló ösvénye 6.rész.(érdemes megnézni) Csak pár perc!!


15 perc után már kellemetlen neki szóval ha úgy vesszük akkor egy óra már kínzás .


Mi a véleményetek róla?



2021. szept. 25. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

15 perc alatt a ló ellazulni se tud tehát igen az a rész olyan mint amikor te egész napos semmit tevés után elkezdesz mozogni. Ha bemelegedtél akkor már sokkal jobban esik.


Ha helyesen van lovagolva szépen lesz izmolva, ami a lónak is nagy előny.

Ráadásul 15 perc alatt nem fog ellazulni egy ló se, kell több idő, hogy ellazuljon és jól essen neki a munka és elkezdjen habzani a szája is.


A helyes lovaglás nem rossz a lónak. De mikor szarvasnyakkal beesett háttal gyepálja valaki abból elhiszem hogy elég a 15 perc, sőt még sok is.

2021. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
15 perc a bemelegítés mellesleg. De az első jól írja. Én azt mondom 45-60perc az ügy elég egy edzésnek.
2021. szept. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!