Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt egy lo akin evekig...

Volt egy lo akin evekig lovagoltam, es nagyon hianyzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy lovat evekig lovagoltam/nem sajat/ es nyaron egy hirtelen dontes miatt helyet valtottam. Mostmar sajnos nem tudnek menni ahoz a lohoz. ( sajat hibam volt hogy igy dontottem de mar megbantam)

Nagyom hianyzik ez a lo! egyutt olyan jok voltunk, o tanitott meg lovagolni es ha csak ragondolok sirva fakadok.

Nem tudok tul lepni rajta. Lehetosegem lenne meglatogatni, de annyira fajna hogy nem akarom. Probalom elnyomni magamba ezt az erzest, hogy sajat hibambol tortent ez, de keptelen vagyok lezarni. Kerlek valaki segitsen:(



2021. okt. 13. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tucatnyi lovat fogsz még otthagyni életed során, nem lehet siránkozni mindegyik után. Lépj tovább és vígasztaljon a tudat, hogy nélküled is jól megvannak.
2021. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja. De bármit csinálsz, jó lesz
2021. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!