Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feketetarka lóra milyen színű...

Feketetarka lóra milyen színű cuccokat tegyek?

Figyelt kérdés
Nos,lett egy fekete tarka, névtelen lovam. A neve sztem cinkos lesz. Mert nagyon tetszik. Olajzöld cuccokat terveztem rá, de ezeket a kétoldalú nyeregalikat is szivlelem. Ti milyen színt ajánltoj a tarka lóra?

2021. okt. 16. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fekete-fehér Tárkány szerintem bármelyik egyszínű, nem mintás cucc jól néz ki.
2021. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Tarkán*
2021. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 17. 10:02
 4/6 KGabi válasza:
Szerintem fehér nyeregtakaró, fekete nyereg, fekete kantár, fehér/fekete fásli, ha kell: fehér fülvédő
2022. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát fekete tarka lóra szerintem igazából mindedjik szín jó de ha mondjuk esetleg vmilyen virágról neveznem el (ha esetleg tetszik az ötlet) akkor mondjuk ha Pipacs lenne akkor piros nyeregalátét, fekete nyereg, sima fekete kantár, és piros lábszárvédő. Ha Pitypang lenne akkor ugyanez csak a piros helyében sárga. Mondjuk a Cinkoshoz mint névhez fogalmam sincs milyen szín illene.😅 De ha nekem lenne lovam valószínűleg a név is kicsit beleszólna a felszerelés színébe.

Remélem tudtam segíteni. Jó lovazást! :)

2022. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja amúgy bocsi ha már késő
2022. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!