Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tétényi Dunapart lovarda...

Tétényi Dunapart lovarda vélemények?

Figyelt kérdés
Lovasoktatás és bértartás szempontból is érdekelne minden :) csak elég régi kérdést találtam ezzel kapcsolatban…

#lovasoktatás #betartás #teteny #tetenyidunapartlovasklub
2021. okt. 21. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpik. Egyszer voltam ott. Kicsi a pálya, poros. Rengeteg szúnyog van (tényleg rengeteg). A bértartásról nem tudok nyilatkozni, de sem a hely nem volt szimpi sem az ott dolgozók. Valamiért soha nem is látok ott tömeget.
2021. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek előttem válaszolóval
2021. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég soványak a lovak is.
2021. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelenleg egy nagyon szuper lovardáról van szó. Lehet régebben voltak gondok de most nagyon színvonalas lett. A lovak jó állapotban vannak és lelkesek. Az oktatók nagyon kedvesek és precízek. Úgyhogy aki nem csak körbe körbe akar menni osztályban annak itt lehetősége van fejlődésre.
2022. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!