Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol és ki(k)nél érdemes...

Hol és ki(k)nél érdemes munkalovasnak jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy kinél és hol érdemes munkalovasnak jelentkezni. Kérlek települést is írjatok, hogy helyileg hol találhatók!


Egyelőre csak elmélet szinten, de minden infó, tapasztalat érdekel.



2021. okt. 21. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Póni klub? De mit értesz munkalovas alatt? Én vagyok lemaradva?
2021. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Mit akarsz, ha még arra sem vagy képes, hogy lovas fórumokon, meg lovas Fosbúk csoportokban írd ki a kérdést, nem ide?
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%

Hát ja. Utolsóvla egyetértek...

#1es vagyok

2021. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 Mielőtt bármit is kommentelnél, informálódj :D


#2 A kérdésre tudnál értelmes választ adni? Az, hogy hova írom ki a kérdésemet, az én dolgom.

2021. okt. 21. 21:14
 5/20 A kérdező kommentje:

Látom, nem olvastad a leírást.

Nem azt várom, hogy vki körbekérdezzen helyettem a Facén. Saját tapasztalatok érdekelnek főleg.

Másrészt ha ennek a megértése ekkora problémát okoz, akkor jobb, ha inkább nem kötekedsz feleslegesen.

2021. okt. 21. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Sötét vagy kérdező.
2021. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöknél, környékbeli lovasoknály magántulajoknál kell körbekérdezni.
2021. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
13%
De még mindig nem tom mi az a munkalovas. Valaki lenne szíves elmagyarázni!? Ha segíteni mennél, akkor menj. De Fosbúk
2021. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8as. Azt hívják munkalovasnak, aki például tenyészetnél (vagy bármilyen más helyen, de a tenyészet az eredeti) pénzért napi X lovat lemozgat. Ezek legtöbbször fiatal lovak, csikók. A bérlovasok lovai felosztva, az ő munkájukat az istállómester felügyeli. Számon tartja melyik ló hogy dolgozik, és ennek tudatábam alakítja a lovak életkörülményeit, például a lovászoknak kiadja melyik lónak mennyi kaja.
2021. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Munkalovas: galoppon aki belovagolva, tréningezi a lovakat vagy tenyészeteknél, ahol nagyobb lóállomány van, ott lovagol, edz napi 5-8 lovat. Az ilyen helyeken sokszor a munkalovas a belovagló szerepét is betölti. Ilyen tenyészet pl Nyíregyházán a Timpex vagy a hortobágyi Mátai ménes, mondjuk ezekre a helyekre tudni kell frankón lovagolni 120-130ig ugrani.
2021. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!