Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondjam le a holnapi lovaglást?

Mondjam le a holnapi lovaglást?

Figyelt kérdés

Kb 2 héttel ezelőtt mentem volna egy lovardához ami nagyon tetszik, viszont közbe jött valami ( szüleim miatt) és lemondtuk kb 2 nappal az időpont előtt. Egy hete kértem ujra időpontot holnapra, emlekezett ram az edzo hogy lemondtam multkor.

Ma estére belázasodtam, ráz a hideg és fáj a hasam. De olyan hirtelen jött, ma még voltam suliba hisz semmi bajom nem volt.

/Anyum is lebetegedett ma estére/

Na most úgy voltam vele hogy várok holnapig, de szerintem rettentő gáz lenne óra előtt 3 orával hamarabn lemondani. Biztos hogy kitiltananak. Kifizetni sem lenne tul jo mert nagyon draga és a semmiért nem szívesen adunk ki ennyit. Ti mit tennétek?



2021. okt. 22. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltanak ki. Nekik is érdekük, hogy utána még menj oda és költsd a pénzed. Mondd el őszintén, hogy beteg vagy, és gyógyulj meg. Nem lesz baj.
2021. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1 nappal előtte még lemondhatod, aznap reggel is. De ne előtte 2-3 órával.
2021. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le. Ha odaállítasz és lefertőződ őket, nem fognak szeretni.
2021. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi elfogadjak.
2021. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tiltanak ki. El ne menj betegen.
2021. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le nyugodtan, őszintén mondd meg hogy beteg lettél, ezért nem tiltanak ki
2021. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltanak ki ezért. Holnap hívd fel őket és mond el nyugodtan, hogy ma estére belázasodtál és nem tudsz menni. Megfogják érteni.
2021. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Kitiltani soha nem fognak sztem, nem olyan idióták. Mondd el h nagyon beteg avagy és akkor nem akarod őket megfertőzni és kesz
2021. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is ma 10 re mentem volna, de beteg lettem. Már tegnap szóltam az edzőmnek hogy reggel majd írok hogy hogyan leszek. És most mondtam le. Nyilván ők sem szeretnének elkapni bármilyen betegséget. Hogyha meg mennél akkor meg az lenne a bajuk hogy betegen miert mész
2021. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lemondtam, nagyon szégyenlem magam!:(
2021. okt. 23. 09:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!