Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már olyan h a HORZE-ból...

Volt már olyan h a HORZE-ból nem érkezett egyszerre meg a csomag?

Figyelt kérdés
2021.10.27.én rendeltem 4 teeméket a horzéból és 2021.11.02.én megérkezett 1 közben én 4et rendeltem. Rendeltem 1 pálcát és 3 takarót. A csomag követés vagy nem tudom hogy hívják, azt írja, hogy már kézbesítve lett a csomag, de nekem még mindig nincs itt. Veletek volt már ilyen h nem egyben kaptátok még meg? Aki nem tudná, én most csak azért félek mert 60 ezer forint értékben vásároltam, és most kaptam egy 4 ezres pálcát (előre fizettem). Teljesen kétségbe vagyok esve, ha valaki bármit tud, segítsen légyszi

#csomag #Nemegybenerkezik #Kifizettemmar
2021. nov. 4. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rájuk, hívd fel őket
2021. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kilopta a futár/postás vagy valaki dolgozó. Sok ilyet hallani mostanában, hogy hiányos vagy felbontott a csomag.
2021. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen beszélj velük
2021. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Arra, nem gondoltál, hogy felhívd őket?
2021. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!