Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy lovam aki nem enged...

Van egy lovam aki nem enged közel magához.Csíp,rúg és támad... Nagyon nehezen lehet megfogni és megkötni. Az előző gazdái ütötték,verték őt. Nem azért csíp és rúg,mert védekezik,hanem akaratból.. Mit tegyek ,hogy leszoktassam erről?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De azért rug és csíp mert traumatizalodott ló. Csak védekezni probal.


Nem bizik benned azert ilyen.


Egy ilyen ló kezdőnek, hozzá nem értőnek nem való. Tudni kell ezt türelemmel kezelni es elsodlegesen a bizalmat kéne elnyerni.

2021. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Pont ezt akartam kérdezni, hogy mit keres nálad egy bántalmazott ló?
2021. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt válaszolok az üzenetedre. Akkor majd foglalkozik vele a gazdája ne te kezd el terápiázni nem a te lovad, mert ellentétes dolgokkal csak összezavarod a lovat és a gazdáját akadályozod a terápiában. Nyilván nem kezdő, ért hozzá. Ő majd terápiázza.
2021. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizalomgyakorlatok.

Nem neked való az a ló, ha fel sem ismered, mivel küzd, keress neki hozzáértő lovast, ez így számodra is életveszélyes.

2021. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ja hogy nem az övé. Akkor kerülje el messzire, ennyi.
2021. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem is a tiéd!? Hát beszarok. 3assal egyetértek. Meg egyessel
2021. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget..
2021. nov. 6. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Hol van írva, hogy nem az övé?

4x elolvastam a kérdést xDD

2021. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3as válaszbol következtetve
2021. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irt privátot ott írta, hogy nem az övé csak bértartásban van náluk. De itt válaszoltam. Ergo a gazdája tartja náluk. Azt nem tudom hogy lovarda tulaj a kérdező, de kétlem ezek alapján. Egy lovarda tulajdonos nem nyúl bele a más lova terápiájába mert tudja hogy azzal csak árt. Nem mellesleg értenek is ilyesmihez és nem mellesleg a ló tulajdonossal egyeztet és nem a háta mögött probal belekontarkodni a mas lova gyogyitasaba. Biztos hogy a kérdező nem lovarda tulaj de nem is szakkepzett alkalmazott.
2021. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!