Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télre vitaminok?

Télre vitaminok?

Figyelt kérdés

3 éves heréltem idén telel nálunk először:)

Egyre kopik a legelő, már nem tud annyit legelni. Széna mindig van előtte, természetesen. Előző helyén éjszakára boxban volt, nálunk mindig legelőn van a ménesben. Szeretnék neki egy kis plusz vitamint bevinni a téli időszakra. Ezt milyen formában érdemes megtenni, illetve szüksége lehet-e rá egyáltalán? Vagy egy sima nyalósó is megteszi? Jelenleg a nyári van bent nekik, ezt cseréljem ki télire?



2021. nov. 10. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
repcét
2021. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, az biztos:)

Szerintem én a helyedben valamilyen tápban gondolkodnék. Vannak direkt olyanok, amik nem “pörgetik” feleslegesen a lovat és nem hízlalnak, viszont benne van minden ásványi anyag, vitamin, stb. ami kell a lónak. Ezek árban sem szoktak vészesek lenni. Beadni is könnyű neki, mert ha valamilyen port vennél, azt ugye abrakba kéne keverni és sok finnyás ló az ilyeneket meg se eszi.

2021. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!