Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A horsebook lovas csatorna...

A horsebook lovas csatorna tagjai miért költöztek ki Belgiumba anno?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az még pár éve volt,de csak most találtam rájuk.

#ló #Belgium #The horsebook
2021. dec. 10. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert magyar fizetésből nem futotta volna 10 milliós lóra, prémium lovardára és ha jól tudom már saját házuk is van... Ezt csináld meg Magyarországon még nyugdíjas korod előtt.
2021. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit a kettes mondd, másrészt a színvonal miatt. Ilyen lovardákat nem találsz Magyarországon, kint sok van.
2021. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nekem is ez volt a tippem.Tehát tulajdonképpen a versenyzés meg a lovassport színvonala miatt költöztek ki?
2021. dec. 10. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A nevükben nem tudok nyilatkozni, de én úgy tudom, hogy igen. Rémlik, hogy egy régi videójában mondta, hogy mennyire rossz tapasztalatuk volt a magyar lovasokkal és ez is ösztönözte őket arra, hogy kiköltözzenek.
2021. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenki kapta a zöld pipát:)
2021. dec. 10. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!