Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt hogy kell érteni?

Ezt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

"Tekintettel a Magyarország és a Shire szövetség közötti távolságra AZ állathoz csak lóútlevelet adunk, Shire papírokat nem."

Fajtatiszta Shire ló hirdetéseben láttam, de nem értem, miért nem akarják átadni a ló összes papírját? Mi az, hogy Magyarország és a shire szövetség közti távolság?



#hirdetés #eladó #Shire #Papírproblémak
2021. dec. 10. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami még a Google Fordítónál is butább gép fordította németről.
2021. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de nem hiszem, mert Magyarországon van a ló is, a tanya is, valami tenyészet, illetve nem volt érthetetlen se a hirdetés leírása sem, nem ilyen tipik translate fogalmazás.
2021. dec. 10. 16:52
 3/16 A kérdező kommentje:
Újra értelmeztem, már lényegtelen a kérdés, lényegében megoldhatóak a papírok ha kifizetem a Németországba szállítást és a többit. Gondolom alapjáraton akkor ezért nincs, mert Magyarországon nem csinálnak ilyet.
2021. dec. 10. 16:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet átvágós hirdetés? Azokat szokták translattel fordítani.
2021. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehetni lehet, de nem translate-es a hirdetés. De nem kupecek, ha ilyesmire gondolsz. Jó képet festettek magukról, mint ahogy minden hirdető, a személyes látogatásnál derül ki mindig minden.
2021. dec. 10. 17:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"a Magyarország" "Shire szövetség" "AZ" "Shire papírokat"

Vagy fordító, vagy hülyék.

2021. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Némelyik olyan hiba, amit a telefon csinál, ha az aurocorrect be van kapcsolva (nekem is ilyeneket csinált, pl "AZ"), a "Shire szövetség" meg ilyen nincs Magyarországon, de Németországban van, olyanok mint a kutyáknál pl a szánhúzó kutyák szövetsége (vagy valami ilyesmi a nevük).

Már rájöttem, a végére volt írva, hogy a papírozást is meg lehet oldani, de az plusz költség igény szerint, mivel Magyarországon nem papíroznak Shire lovakat

2021. dec. 10. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond, elküldöd privátban a hirdetést? Kíváncsi lettem
2021. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Útlevele van a lónak.

Származási lapja/tenyésztő szövetség által kiállított angol útlevele nincs, így azt nem tudnak adni.

Ebben mi a kérdés pontosan?

2021. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
3 válaszban leírtam, hogy igazából már lényegtelen
2021. dec. 10. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!