Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok tippeket adni hogy...

Tudnátok tippeket adni hogy jobb legyen a vágtám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval nemrég kezdtem el kint vágtázni és szeretném hogyha adnátok tippeket hogy hogyan lehetne jobb.(Tudom hogy azért van az edző csak kíváncsi vagyok mások tippjeire)Nagyon jó volt az első kinti vágtám,meséljetek ti is ilyen sztorikat...:)

2021. dec. 20. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Mit jelent a kint?

2. Van rólad valami videó? Mert igazából abból látszik, hogy min kéne, lehet javítani, milyen az ülésed a segítségadásaid.

Látatlanba nem lehet értelmes tanácsot adni, mert a lovat sem ismerjük és téged se láttunk.

Igazából 1 univerzális tanácsom van, ha lehet inkább lépésből ugrasd vágtába, ha bizonytalan vagy, mert megfelelően elő tudod készíteni és kisebb eséllyel "gurultok el", mint ügetésben, meg érdemes eleinte köríven próbálkozni, ha nem sikerül egyből felveszed, körreveszed és újra pórbálod ugratni. De hát ott van az edződ igazából ezeket ő látja. Illetve annyi, hogy gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Minél többet vágtázol, annál jobb lesz.

2021. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!