Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovasedzőt választanátok?

Melyik lovasedzőt választanátok?

Figyelt kérdés

1, Sok éves versenyzői múlttal rendelkezik és nagyon tapasztalt a szakmájában. Nagyon érti a dolgát, de kíméletlenül megmondja ha sz@r vagy, nem jól csinálsz valamit. Sokszor csesztet ha nem tökéletes valami és nagyok az elvárásai és keveset dicsér.


2, Nincs akkora lovas múltja, de versenyzett/versenyez. Nem rendelkezik olyan sok tapasztalattal, de sokat dicsér, akkor is ha valami nem tökéletes és kíméletesebben közli veled a hibáid (ha közli),kedves, nem túl szigrú.


Ezek alapján ti melyikhez járnátok szívesebben edzésre és miért?



2021. dec. 22. 20:38
A kérdező szavazást indított:
1
2
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyenge lelkű gyerke voltam mindíg is így a 2-re szavazok, de pl aki versenyre menne annak jobb az 1-es. Attól függ mi a célod.
2021. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyik sem. Az elsőt nem nevezném a másodikat pedig szakembernek. Volt olyan edzőm, mint az első, de megfelelési kényszer alakult ki bennem, és ezért az ülésem is olyan feszes volt, mint az állat. A második meg mégis mit dícsérne, ha nem ért hozzá, mit kéne nézni? Nem érvényesek a dícséretei...

(nem a versenytapasztalatot hiányolom, hanem az igaz lovas tudást, ami nem egyenlő azzal hogy hogy üljünk szépen a nyeregben és úgy hogy jussunk el Aból Bbe)


Egyszóval mindkettő zsákutca, mert ha az első edző nem tud türelmes és higgadt lenni, akkor a lóval hogy viselkedik??

2021. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
az elsőt nem nevezném edzőnek, a másodikat pedig szakembernek*
2021. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Egyik sem a legjobb,de sajnos egyre nehezebb megfelelő edzőt találni, aki tudja mit beszél és ért hozza, de pedagogiailag sem egy csődtömeg akinek abból áll az oktatás hogy kiabal minden percben ha valamit rosszul csinalsz, a másik véglet meg a tapasztalatlan fiatal oktatók akik mézes mazosan beszélnek de lovagolni nem tudnak.
2021. dec. 23. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Döntsd el először, hogy hova akarsz eljutni. Ha versenyzés a cél akkor mindenképp az első. Ha csak hobbiból akarsz lovagolni és jól érezni magad, akkor pedig a második.
2021. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Hm szerintem Tőled is függ, a Te hogyan reagálsz? Pl van aki a sok szidástól csak rágörcsöl, még rosszabb lesz, van aki meg csakazért is jobban teljesít.
2021. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem ez a két véglet adott. Én egyikhez sem mennék. Először is, én szeretném jól érezni magam edzés közben, mert egy kompetens, tanulni vágyó felnőtt ember vagyok, nem egy darab rongy. Másodszor is, tanulni jöttem.


Ezért egy képesítéssel, és sok éves edzői múlttal rendelkező edzőt választanék, aki ember módjára képes kommunikálni, AD SZÁMLÁT, adózik, vannak referenciái, nem hátsókertből oktat a saját kiöregedett öszvére hátán, nem sunnyog a kiszállási díjjal, van nála bérlet lehetőség, és átlátható, világos célokat támaszt. A Mikulásban is hiszek.

2021. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!