Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan könyveket keresek, amik...

Olyan könyveket keresek, amik az angliai angol telivér kialakulásáról íródtak, külföldi szakirodalom is érdekel. Ilyen könyv címeket hol találok a Wikipédián kívül?

Figyelt kérdés

Lovakkal foglalkozó szakértőktől várok elsősorban választ. Lóversenyzéssel foglalkozók is írhatnak. Remélem vannak ilyen szakemberek is itt, akik gyk-znak is időnként mikor idejük engedi.

De ha hobbi lovas vagy és komolyan elmélyültél a lótenyésztés történetében, és tudsz ilyen könyvet, akkor azt is szívesen várom.


Aki a "De" kötőszóval kezdődő mondatkezdésemet szóvá tenné,annak jelzem nagyon kedvesen és udvariasan előre, hogy nyelvtanilag lehet "de" kötőszóval kezdeni mondatot.

A szóbeli kommunikáció során teljesen természetes a kötőszóval való mondatkezdés, és az írásbeliben is, ha a mondat úgynevezett szövegmondat, tehát az előző mondathoz kapcsolódik, vagy ellentétes viszonyban van vele.


Inkább megköszönném, ha a kérdésre válaszolna, nagyon kedves és aranyos lenne, amennyiben szeretne válaszolni.



#ló #angol telivér története #szakirodalom címek
2022. jan. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt már megtaláltad?

[link]

2022. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külföldi szakirodalom:


[link]

2022. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Magyar részen még nem keresgéltem. Köszönöm szépen. :)


Nem csak könyvek érdekelnek ezt elfelejtettem írni, történelmi online adatbázisok is, külföldi is.


Egyet már találtam.

2022. jan. 18. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es nagyon szépen köszönöm. :)


És köszi, hogy nem mondtad hogy guglizzam ki, szándékomban volt, csak reméltem hogy van itt valaki aki olvasott is ilyen könyveket, szakirodalmat és ajánl.

2022. jan. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!