Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szokták még sütni a csikókat?...

Szokták még sütni a csikókat? Illetve ha elmaradt, ezt később mikor, hogyan lehet pótolni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 22:25
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, esetleg a kérdésedet úgy fogalmazd meg, hogy abban az országban is érthető legyen ahol a fórum található!


Vagy ne "népiesen" írd, hanem szakszerűen.


Utána durcázz....

2022. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Én akárkivel beszéltem eddig Magyarországon, mindenki így használja. Lehet, hogy Te laksz másik országban. :)

Egyébként szerintem Te is pontosan érted, hogy mire gondoltam hiszen utaltál rá, de ahelyett, hogy segítenél itt kötözködsz.

Tudod, ennyi erőfeszítéssel már leírhattad volna a választ is, de nyilvánvalóan ezt már te sem tudod. Sokra mehetsz a szép kis kifejezéseiddel. ;)

Ne fáradj a válasszal úgyse fogom elolvasni, további szép estét kívánok!

2022. jan. 19. 23:09
 3/59 anonim ***** válasza:
91%

Ha lovas körökben mozognátok pontosan tudnátok a sütés szó jelentését és nem rugoznátok rajta. Szerintem nem a kérdező volt aki először udvariatlankodott.

Válaszolva a kérdésre úgy tudom már a chippelés van érvényben, a sütést csak bizonyos fajtáknál alkalmazzák.

2022. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az volt a gond, hogy nem tüntettem fel, hogy hozzáértő értelmes emberektől szeretnék választ, nem ilyen unatkozós szerencsétlenektől.


Nagyon szépen köszönöm! Azt esetleg megtudnád mondani, hogy melyik fajtáknál alkalmazzák? Kisbérinél esetleg?

2022. jan. 19. 23:15
 5/59 anonim ***** válasza:
5%
Kizárt dolog hogy még úgy jelöljék a lovakat, hogy megégetik.
2022. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
4/8 Akkor talán lépj át a malac témakörbe, hátha ott több közöd lesz a témához.
2022. jan. 19. 23:17
 7/59 anonim ***** válasza:
90%

1-es 3-as én a ló sütése szakszó. En tanultam lótenyésztést is.


A sütés az szerintem ugyanugy maradt a torzskonyves lovaknal. De smugy 2013 ota nem torzskonyveseknel magyaran nyakon sutotteknel ezt kivalthatja a chip.


Aki meg nem tudna az fajta jelolest jelent. A torzskonyveseket de inkabb helyesebb szarmazasi lapot irni amik a tenyeszallomanyba tartoznak azokat nyereg helyen sutik. Illetve vannak nagyon kulonleges fajta egyedek azokat hatso combon vagy elso lapockan.

2022. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
78%
Bocsánat tipoztam első mondatomba az én szó nem oda való. Azt akartam irni hogy én tanultam.
2022. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
43%
* amugy
2022. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
80%
Bocsanat hogy ezt fogom mondani, de hihetetlen hogy mennyi buta ember van itt. Ez kb. Olyan mint a tej a tehen togyebol jon es suliba meselte a volt kozepiskolai tanarom hogy tobb pesti gyerek a milka boci alomkepben ringott es fogalma se volt hogy igy lesz tej. Ezt a sutes szot meg szerintem szakman kivul is tudja tobb ember.
2022. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!