Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire forgalmas a lovardátok ?

Mennyire forgalmas a lovardátok ?

Figyelt kérdés

Hányan használják a pályát egyszerre? Mert nálunk hétköznap nincs gond de hétvégén mindig tömve van és akkor csak 'vonatozunk' egymás után +legalább egy futószáras lovat kell kerülgetni

Ilyenkor ugratni sem engednek, és vágtázni se nagyon vágtázhatunk mert nincs mindenkire idő abban az egy órában


2022. jan. 20. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb helyeken (külföldön, versenyistállókban) szinte minden nap úgy edzenek, mintha a melegítőpályán lennének.

Nálunk nincs nagy forgalom,, néha összegyűlünk 4-5en, de legtöbbször max 2-3man, egyedül lovagolunk, mert elosztjuk ki mikor megy.

2022. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon max 4 lovas van egyszerre, de leginkább 1-2 fő külön edzővel.
2022. jan. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy rendes lovasiskolában lovagolok, inkább egy csendesebb lovastanyának mondanám. Csak páran járunk rendszeres edzésre, szóval általában én és a barátnőm vagyunk együtt, vagy max 3-4-en. De olyan is van hogy egyedül lovagolok.
2022. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a maximum 8 volt, és borzalmas volt. De általában olyan 4en vagyunk és kényelmesen elférünk. De amikor én lovagolok akkor egy árva lélek sincs sehol;)
2022. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a regi lovardaban ahova jartam egyszerre mindig tobben voltunk, min.2, de sokszor voltunk egyszerre 6-on is. altalaban 3 lovagoltunk egyszerre.

ahova most jarok ott sokan vagyunk, min 4-6on, de tobb edzore, nagyobb fedelesben es nagyon jol elferunk. sokszor szoktak igy ugroedzest is tartani, illetve mindig vagtazunk

2022. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!