Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Dunakanyarban, a Szentendrei...

A Dunakanyarban, a Szentendrei szigeten tényleg nincsen egy normális lovarda, ahol bérlovasként lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Több lovardában is jártam és vagy nem tanítanak semmit vagy elképesztően bunkók az ott dolgozók. Érdekelne hogy valaki tud-e esetleg olyan helyet, (az ár nem számít) ahol normális oktatók vannak és jó színvonalon oktatnak saját ló nélkül.

2022. jan. 21. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott voltál, ami a Lupánál van?
2022. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Az egyik ismerősöm lovász ès emiatt költözött ide Szokolyára.
2022. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Zablakert felejtős...??


Csak bicajozás közben szoktam látni, nem vagyok lovas...

2022. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam a Lupánál, kedvesek, de ott sem érzem színvonalasnak az oktatást.
2022. jan. 21. 18:08
 5/5 anonim válasza:
A sziget elég hosszú, elég sok lovarda van. Én magam csak a Zablakertben voltam terepen, nekem nem volt vele gondom. (Nehezen képzelem el, hogy mind csapnivaló. Persze az oktató és tanuló között kell egy bizalmi kapcsolat. Ez szerintem olyan, hogy kevéssé a lovarda, inkább az oktató a perdöntő.)
2022. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!