Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csúszik hátra a nyeregal...

Miért csúszik hátra a nyeregalátét lovaglás közben?

Figyelt kérdés
A nyergem jól illszkedik a heveder rendesen meg van húzva… az egyik fouganzás nyeregalátétem meg sem mozdul pedig ugyanezzel a nyereggel használom. Most vettem egy drágábbat , ami fényes anyagú és sokkal jobban mutat, de a lovaglás első 10-15 percében teljesen hátracsúszik, már a hevederbújtató fogja meg, nehogy elcsússzon a nyereg alól. Pedig elöl a mar rész töméses, hogy ezt megakadályozza. Azért van ez mert fényes és bármit csinálok vele hátra fog csúszni, vagy “be kell járatódnia” (kb 3-szor használtam eddig) és majd megtalálja a helyét? Valami trükk nincs ezekre a csúszós alikra?
2022. jan. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősömnek ugyanez volt, bejáródott. van rajta tépőzár hevederhez?
2022. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van, azért nem csúszik ki teljesen a nyereg alól, az fogja meg valamennyire de azért zavaróan hátra tud csúszni így is…
2022. jan. 27. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az anyaga lehet a gond. Járasd be, ha egy hónap alatt nem változik, szerintem kuka.
2022. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van fenyes, csuszos anyagu alatetem, de egy centit nem csuszik el a nyereg alol. Jol nyergelsz? Ha nem a helyen van a nyereg, hanem elorebb, az okozhat ilyet.
2022. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól nyergelek és már minden alkalommal később csúszkál és kevesebbet, szóval szerencsére kezd bejáródni!
2022. febr. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!