Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen cuccok legyenek a...

Milyen cuccok legyenek a lovas dobozokban?

Figyelt kérdés

Eddig egy kicsi lóápoló dobozon volt, de most mivel a lovaglás terén is magasabb szinten vagyok, ezért a lóápolás szintet is magasabb szintre akarom emelni. Jó ez most értelmetlenül hangzik de igen. Szóval egy HALADÓNAK mi kell hogy legyen a lovas dobozban. Amúgy ne kövezzetek meg a kérdéseket hogy "haladó vagy mégsem tudod", mert tudom, már van elképzelésem, de a ti véleményetek is jól jönne hogy mi kéne (még).

Köszönöm a segítő válaszokat!



2022. jan. 29. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanaz, mint egy kezdőnek.


Attól, hogy lovaglásban fejlődsz, lóápolásban nemigen lehet.

De itt van minden, amire szükséged lehet (de lehet mégis kimaradt valami):


- vakarók, szőrkefék, sörényfésű, patakaparó (ezek gondolom neked is vannak már)

- vízelhúzó, lósampon, talán valami szivacs vagy kefe patamosáshoz (már ha egyáltalán szoktatok lovat mosni)

- sörénygumi

- betadin, kenőcs sebekre

- bőrápló

- jutalomfalat, ha szoktál adni a lovaknak


Most ilyen hirtelen ezek jutottak eszembe, de még rengeteg mindent be lehet szerezni. Bár ha ezek mind megvannak neked, akkor már biztos nem kell sok minden.


És hidd el, hogy a lóápolás nem függ össze a lovaglással (vagyis nem ilyen értelemben), tehát attól, hogy fejlődsz lovaglásban, nem kell elkezdeni hülyeségeket vásárolni.

2022. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom első. Csak a betadine kell még akkor. Nekem most is sok cuccomvan, szóval nem sokat vásárolnék csak érdeklődtem hogy kinek mi van, és akkor lehet hogy még én is bővíthetem a készletet :)
2022. jan. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!