Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik évszakotok a kedvencete...

Melyik évszakotok a kedvencetek a lovaitokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye a megfogalmazás...


Szóval annyi hogy melyik évszakot szeretitek a legjobban. Pl.: A telet mert lehet lovas szánkózni, vagy a tavaszt mert akkor például melegszik az idő és jó lovagolni ebben a virágkonfettiben. Vagy például a nyár mert akkor lehet lovat fürdetni és a vizben "hancúrozni" velük, vagy az ősz mert akkor már nincs olyan meleg, de még hideg sincs, és esnek le a fáról a levelek, és jó az avarban lovagolni.

Hasonlokra gondoltam.

Köszönöm ha válaszol valaki, a kérdés nekem szórakoztató, érdeklődő jellegű.



2022. jan. 30. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A telet nagyon nem szeretem mert egyszer sötétben megijedt a lovak és leestem, a nyarat azért nem annyira mert ha nagyon meleg van besülök a gerincvédő meg kobak alatt. Az ősz azért rossz mert szintén hamarabb sötétedik. A tavasz (igaz, hogy ott is hamarabb sötétedik, de nem olyan vészes itt már egyre hosszabbak és hosszabbak a napok) a legjobb, minden virágzik csicseregnek a madarak. Nagyon sajnálom, hogy a lovas tábor amibe megyek nem ekkor van.
2022. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is a tavaszt szeretem. De az őszt is. A telet én is utálom. Köszi a NORMÁLIS válaszod :)
2022. jan. 30. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
éna telet nem szeretem mert sötét van hideg van és én elég fázós is vagyok, az jó lenne ha esne hó és lehetne haas terepre menni de jó ha évente esik 2cm hó. igazából a többi évszakot és szeretem mindegyiknek van előnye és hatránya is de talan a legideálisabb a tavasz vagy az ősz mert olyankor se a ló se az ember nem fázik és nincs is melege
2022. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi terepre járunk velük, és télen vagy sár vagy fagy van, így a talaj legtöbbször nem jó, plusz hideg is van, ezért a tél a legrosszabb. Nyáron baromi meleg van, csak korán reggel vagy késő este lehet lovazni, ez szintén nem olyan jó. Szóval tavasz vagy ősz, a kettő közül már mindegy melyik.
2022. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs igazán kedvenc évszakom, de a többiekkel ellentétben szeretem a telet. Olyankor nem igazán megyünk versenyekre, és gyakorolhatok sokat egyedül a lovammal, aki nem izzadja szét magát mint nyáron, én viszont picit igen.
2022. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%
Én legjobban tavasz végét, nyár elejét szeretem. Ilyenkor már meleg van és teli van élettel minden
2022. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy személyes véleményt, hogy lehet le pontozni? Abból nincs jó se rosz.
2022. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelmüen a nyár.

Sokáig világos van, meleg van, nyári szünet.

És az egész nyarat végiglovagolom

2022. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik évszaknak megvan a szépsége. Nem tudokndönteni.
2022. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyár, mert sokáig világos van, és lehet hosszú terepekre menni.
2022. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!