Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagy lovas dobozok, ló ápoló...

Nagy lovas dobozok, ló ápoló dobozok?

Figyelt kérdés

Nagy dobozt keresek a lóápoló cuccaimnak, mert sok van. Valaki tud LINKELNI?????

Köszönöm



2022. febr. 1. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem Waldhausen van, elég sok minden belefér, ráadásul elég magas is, szóval wu2 meg a bőrolaj is benne van nekem. [link] Elég magas is, viszont fellépőnek nem használható, ahhoz nem elég erős, viszont előnye, hogy akár le is tudod lakatolni.
2022. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ilyen van ismerőseimnek is és sztem gyenge. De azért köszi
2022. febr. 2. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Viccen kívül nézz szét a barkácsboltokban. Az egyik lovasunknak ilyen van: [link] Elég masszív darab, bár nehéz, mint a bűn, főleg megpakolva, de nagyon sokmindene belefér.
2022. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ennél olcsóbban lapon jobbat máshol.
2022. febr. 3. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Kapok jobbat*
2022. febr. 3. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz olcsóbban jobbat feltétlen oszd meg :P
2022. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl a decathlonban. Ott a legnagyobb is pár száz forinttal olcsóbb mint a barkácsláda
2022. febr. 5. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
de nem olyan strapabírók, az tuti...
2022. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Azok se sokkal erősebbek, mint a Waldhausen-es. Azt mondtad erőset szeretnél, a barkács az tuti az.
2022. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!