Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szoktatok felvenni télen...

Mit szoktatok felvenni télen lovagoláshoz?

Figyelt kérdés

Érdekel olyan hozzászólás, aki kint lovagol és olyan is, aki fedelesben. Miben különbözik a 2? Vagyis öltözködés szempontból, kell-e vékonyabban öltözni fedelesbe, mint kint, stb


köszi a normális válaszokat



2022. febr. 3. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Valamikor a fedeles hidegebb, mert beszorul a hideglevegő éjjel, nem melegszik reggel, valamikor meg a fedeles melegebb, mert kint hideg szél fúj. Kb ennyi a különbség.
2022. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadtéren lovagolok síöalöltözet, thermo zokni, decathlonos téli nadrág (szél és vízálló), ha nagyon hideg van, akkor harisnya is van rajtam. Felül síalöltözet, póló, téli futó felső, polár pulcsi, mellény, ha fúj a szél softshell dzseki. Ha leszállok veszek egy vastagabb kabátot.
2022. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
Ha lovaglok mesztelen vok
2022. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én egy felülre egy aláöltözőt,rá egy pulcsi arra egy mellény és ha nagyon hideg van akkor még egy kabátot is(+ a gerincvédő is melegít egy picit)

Alulra egy decathlonos hőtartó nadrágot ha lovagló zokni,chaps,hőtartó lovagló csizma.A fejemre símaszk+kobak.

2022. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
4-es vagyok..Kint szoktam szabadban lovagolni:)
2022. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én álltalában kint lovagolok, de ha bent akkor sincs nagy külömbség mert csak illyen sátor szerű fedeles van. felülre egy aláöltözet vagy trikó, rövidujjú, pulcsi és vékony kabát, alulra aláöltözrt, sima vékony szellőző lovasgatya és zokni+ téli lovas kesztyű, néha szoktam fázni ha fúj a szél de meg is szoktam izzadni
2022. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bent: a lovarda pólója, vastag pulcsi, gerincvédő (ami felér egy mellénnyel) és kabát, ami polár bélésű. És a bemelegíténél és a levezetésnél rajtam van a kabát, de a munka közben nem. Szél, és vízálló polár bélésű lovaglónadrág, magasított derékkal. Kesztyű.

Kint: ugyanez. Csak nem mindig veszem le a kabátot.

2022. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szabadtéren lovagolok így csak arról tudok beszélni.

4 évszakos lovaglónacim alá felveszek egy aláöltözetet

Felülre felveszek egy pólót és rá egy thermo hosszújjút, arra egy vékony kabát.

Csizmám alá felveszek egy vékony zoknit meg egy lovaglózoknit

2022. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy vastag lovaglógatya, zokni, plusz bakancs. Fent trikó, póló, kettő vékony pulcsi, plusz vastag kabát

Kesztyű, sál...

2022. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!