Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok budapesti lovardákat...

Neimann Edward kérdése:

Tudnátok budapesti lovardákat ajánlani?

Figyelt kérdés

Most költöztem fel Budapestre és lovardát keresnék, ahol lehet is fejlődni, akár saját ló nélkül is

Ha ismertek ilyenek lovardákat és megosztanátok velem saját tapasztalataitok, annak nagyön örülnék!

Előre is köszönöm szépen!



2022. febr. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudsz nézelődni: [link]

Különböző kategóriák szerint is le tudod szűrni a lovardákat

2022. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, de lehet, hogy Tattiban van eddzés saját ló nélkül. Egy kérdést megér.
2022. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
NKE
2022. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tattiban iszonyat drága az oktatás és nem is minőségi..
2022. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Lenke Lovasudvar, Airport Ranch, Cseresznyevirág Lovasudvar, Akadémia Póni Lovasiskola, Katlan Lovarda, Ludovika Lovarda, Aranypatkó Lovarda, Dobrovitz Lovasudvar
2022. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az aranypatkónak elég az értékeléseit elolvasni, ott levegőt sem vennék. A Lenke nem fejlődése való, hanem pónisétára.

Amit én tudnék ajánlani még a felsoroltakon kívül: szilaj lovasudvar, arany somlyó, narancs ranch, németh lovarda, nyárfa lovastanya, petneházy lovarda, normafa lovasiskola, ha kocsival vagy, akkor a kishársas lovarda, nagyoszlári mende lovasudvar, texas ranch, bl farm, biofarm, bambusz.

Amit NEM ajánlok: aranypatkó, lenke, halápi ranch, katlan, tati, honvéd, kelenvölgyi, dóri, L-ranch, kurucz.

2022. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi hatos, nem vitázni szeretnék, de én versenyzői szintre kerültem a lenkeben, nem pedig pónisétára
2022. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Kevés a jó lovarda Budapesten. A legtöbb állandóan teltházas, máshol későn mondják le az időpontokat. Máshol barátságtalanok, nem tudják, mi merre van, pl Nemzeti Lovarda (nem is tudom, hogy nem ment még tönkre).

A Petneházyt ajánlom, kellemes hegyoldalon található, egy szép túrahely mellett. A város zaját sem hallod, mivel igazából Solymáron van. 45 perc a Széll Kálmán tértől.

Végül melyiket választottad?

2022. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!