Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vettem horslyxet a lovamnak,...

Vettem horslyxet a lovamnak, viszont nem eszi egyiket se. (original-t,mobility-t,resiporatory-t,garlic-t próbáltam). Valami tanács hogy mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

#ló #nyalósó #Horslyx #horslyx etetés #nem eszi a lovam a horslyxet #tipp horslyxhez?
2022. febr. 15. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Kóstoltasd meg vele, erőszakold rá.

Az én bérlovam megse akarta nyalni.

Belenyomtam az orrába. Olyan lett a szája azt megnyalta, közbe így a dobozba is belenyalt és pár ilyen után alig tudtam már elvenni tole

2022. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Így van, meg kell kóstoltatni. Én vettem a lovamnak decathlonos jutifalit, nem ette. Elvette, de nem roppantotta el, aztán kiköpte. Addig pakoltam a szájába, amíg nem jött rá, hogy ez ehető, el kell rágni.
2022. febr. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a likittel voltunk így. Az egyik lovam nem akart rájönni, hogy azt nyalni kell 😂Csak szagolgatta. Én nem “erőszakoltam” a szájába. Csak mellette nyalogatta a másik ló + mindig oda vittem neki is. Egyszer pedig magától kezdete el ő is nyalni. A horslyxet az elejétől kezdve nyalogatják az valahogy rögtön bejött neki.
2022. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lovaimmal is így volt, úgy csináltam, hogy az ujjamat jol beledörzsöltem a horslyxbe hogy olyan íze legyen majd azt az ujjamat betettem a szájába (a szájszegletnél ahol nincsenek fogai) és így meg érezte az ízét és máris meg tetszett neki
2022. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!