Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg vásárlás?

Nyereg vásárlás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek honnan lenne érdemes nyerget venni? Egy használt, de jobb minőségű ugrónyerget szerettem volna(prestige,kentaur,stübben stb.) viszont sehol se találtam használtan olyat, ami jó lenne méretben. Így arra jutottam, hogy rendelnék egy új nyerget lovasboltból, viszont nem engedhetem meg magamnak hogy 800ezret fizessek egy nyeregért. Néztem párat ami olcsóbb és jónak tűnik(neizer,BR,olcsóbb kentaur stb...) viszont így meg nem tudom kipróbálni és simán lehet hogy kényelmetlen lenne a nyereg nekem vagy a lónak, illetve lehet, hogy 2-3 hónap is mire megérkezne a nyereg de most nem tudok annyit várni rá.

Ti honnan vennétek nyerget?



2022. febr. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] nyereg adás-vétel facebook csoport, én ezeket nézegettem. A próbalehetőségről semmiképp ne mondj le, írd ki több lovas csoportba is, hogy milyet keresel pontosan, úgy könnyebben megtalálnak az ajánlatokkal.
2022. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neztem a Krausz oldalát is mostanában elég sokat de nincs nála se olyan nyereg ami jó lenne, Facebook csoportokat is mindig lesem hátha van valami jó ajánlat, de vagy olyan nyergeket találok ami 30-31 markamras és a széles hátú lovamra esélytelen hogy jó legyen, vagy az ország másik végében van és nem postazzak el….és nem tegnap kezdtem el nyerget keresgélni hanem már hónapok óta,de volt olyan is hogy méretben megfelelt a nyereg de baromi kényelmetlen volt így vissza is küldtem gyorsan….
2022. febr. 27. 22:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és Facebookra is kiirtam már egyszer de ott se igazán kuldtek pár régi nyergen kívül olyat ami megfelelő lenne, pedig nem a 100ezres kategória érdekelt volna.
2022. febr. 27. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább érdemes csináltatni.
2022. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cserélhető / állítható markamrás nyeregre még nem gondoltál? Nekem nagyon beváltak, ló és lovas szempontból is.
2022. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a marvas számít, hiába jó elöl a nyereg, ha a párnái szűkek.
2022. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Antarest vegyél Zsoltitol!!!
2022. márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!