Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Késő elkezdenem versenyezni?

Késő elkezdenem versenyezni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok 3 éve lovagolok, elég jó alaptudásom van, már ugrok. késő elkezdenem versenyezni? Nyilván azzal tisztában vagyok hogy nem leszek olimpiai bajnok leginkább csak szórakozásból szeretném. Már késő elkezdeni?

2022. márc. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne késő?

Nem csak az versenyezhet, akit már 3 éves kora óta lovagoltatnak a szülei. Az sincs kizárva, ha jól megy, hogy jó eredményeket érj el idővel. Viszont minden verseny, akármennyire "kis kaliberű", mind mind tapasztalat. Csak több leszel.

2022. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még huszon X évesen se késő elkezdeni.


16 éves gyerekként meg pláne.

2022. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő. Ismerős 40 felett kezdett távloviba versenyezni.
2022. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol tanultál meg lovagolni? Csak azért kérdezem, mert dupla annyi idő alatt jutottam el közel hasonló szintre.
2022. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 egyébként ez nem csak "hol" kérdése. Heti hány órát szánsz rá? Lehet a kérdező heti szinten 2x 3x többet lovagolt. Ezentúl vannak akik gyorsabban tanulnak, vannak akik lassabban. Lehet jobb edzője van, vagy lehet pont ugyanolyan jó mint a tiéd, csak az övé az ő számára jobban, érthetőbben magyaráz, segít, mint neked a tiéd. Edző és edző közt is különbség van akkor is, ha pont ugyanolyan tudással bírnak.
2022. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fél évig heti 1x jártam, aztán heti 2x(azt nem szeretném leírni hogy hol lovagolok, de egy budapesti családias lovarda)
2022. márc. 15. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Ennyi elég is, hogy Pest. Sajnos messze van.

5- ös: Természetesen tisztában vagyok ezzel illetve azzal is hogy nekem nem olyan edzőim voltak eddig akiktől sokat tudtam volna tanulni.

2022. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem késő
2022. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!