Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kengyelszíj méret választás?

Kengyelszíj méret választás?

Figyelt kérdés
Most van egy 145 ös kengyelszíjam, én kb 167 cm vagyok, arányos lábakkal. Határozottan hosszú a szíj, díjugratok és néha idomítok is ( 2-3 lukkal rakom lentebb idomításkor) és így is ugráshoz a legfölsőt használom. Ha van még valaki aki 167 cm körül van és viszonylag az átlagnál rövid kengyelben ugrik annak hanyas a szíja? Illetve hogy tudnám lemérni valami praktikával h nekem 125os vagy 135 ös kell?

2022. márc. 21. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dechatlonos 145-ös kengyelszíjjam van. 165 cm vagyok, és mindig rövid kengyellel lovaglok(rossz szokásom, és ilyenkor mindig rám szól az edzőm, még ugróedzésen is), de még így is van lyukasztva felette, tehát bőven egy 155-160as embernek is jó lenne.
2022. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszu a 145-os kengyelszij a 167 centimhez, de a decathlonos 145-os szij meg tokeletes.
2022. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!