Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Budapesten és környékén...

Van Budapesten és környékén olyan lovardát, ami díjugratás szakon versenyzik?

Figyelt kérdés
És nem olyan drága, és ló nélkül is lehet rsenyezni.

ápr. 24. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Pasaréti Honvédban, a Ci-Frában, a Ludovikában lehet díjugratni, és visznek is versenyre, de mind mocsok drága:( Ha találsz egy jó helyet, oszd meg majd velünk is, mert ez állandó kérdés:)
ápr. 24. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:
A Lenke Lovasudvart és a Petneházyt tudom ajánlani. Az utóbbi található igazán kellemes környéken és nem olyan drága, adnak lovat. :) Igaz, messze vannak, de megéri.
ápr. 24. 20:40
 3/8 A kérdező kommentje:
A cifra tuttommal nem jár versenyre, én amugy a 20. Es az 1. Ker kornyeken orulnek.
ápr. 24. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg most kezdenek majd rev felkészítőket tartani és járni kisebb versenyekre, az hogy ez mennyire sikerül, azt nem tudom:( De ezt is csak úgy hallottam ottani ismerősöktől.
ápr. 25. 06:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én igazából jelenleg a Cifrába járok, de ilyenekről nem halottam
ápr. 25. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
nemhinnám hogy a lenkében van ilyen:/
ápr. 25. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
berri lovarda, németh lovarda, colonado lovarda, katlan lovarda,nemzeti lovarda, korax lovarda,domonyi lovas központ, pirik farm,akadámia lovarda, sa equistran center ezek budapesten vagy a környékén vannak
ápr. 25. 17:15
 8/8 anonim válasza:
33%

Ha ló nélkül akarsz versenyezni, akkor ne lovassportot válassz.

Próbáld ki a gátfutást. Az végülis majdnem díjugratás ló nélkül.

ápr. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!