Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Budapesten és környékén...

Van Budapesten és környékén olyan lovardát, ami díjugratás szakon versenyzik?

Figyelt kérdés
És nem olyan drága, és ló nélkül is lehet rsenyezni.

2022. ápr. 24. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Pasaréti Honvédban, a Ci-Frában, a Ludovikában lehet díjugratni, és visznek is versenyre, de mind mocsok drága:( Ha találsz egy jó helyet, oszd meg majd velünk is, mert ez állandó kérdés:)
2022. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Lenke Lovasudvart és a Petneházyt tudom ajánlani. Az utóbbi található igazán kellemes környéken és nem olyan drága, adnak lovat. :) Igaz, messze vannak, de megéri.
2022. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A cifra tuttommal nem jár versenyre, én amugy a 20. Es az 1. Ker kornyeken orulnek.
2022. ápr. 24. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Elvileg most kezdenek majd rev felkészítőket tartani és járni kisebb versenyekre, az hogy ez mennyire sikerül, azt nem tudom:( De ezt is csak úgy hallottam ottani ismerősöktől.
2022. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én igazából jelenleg a Cifrába járok, de ilyenekről nem halottam
2022. ápr. 25. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
nemhinnám hogy a lenkében van ilyen:/
2022. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
berri lovarda, németh lovarda, colonado lovarda, katlan lovarda,nemzeti lovarda, korax lovarda,domonyi lovas központ, pirik farm,akadámia lovarda, sa equistran center ezek budapesten vagy a környékén vannak
2022. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
18%

Ha ló nélkül akarsz versenyezni, akkor ne lovassportot válassz.

Próbáld ki a gátfutást. Az végülis majdnem díjugratás ló nélkül.

2022. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én a Katlan Lovardát ajánlom. 2 éve lovaglók meg is kaptam egy lovat, az edzőm felkészített és mielőtt mindenki kritizálna profi lovasok is megnéztek lovagolni és szerintük is jó ötlet egy ló. Van bértartás, oktatás stb.

márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A katlan nem be fog zárni?
márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!