Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért írnak a "suttogó vagyok?...

Angelio kérdése:

Miért írnak a "suttogó vagyok?" kérdésemre ilyen rosszakat!?

Figyelt kérdés
Akik így válaszoltak írjanak!

2022. máj. 7. 07:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok szegény gyereket álomvilágban élni.

Kérdező, nyilván nem vagy suttogó, igazából nincsenek ilyen varázslatos természetfeletti képességű lósuttogók...

2022. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%
amúgy miért ilyen bunkó mindenki? Van egy gyerek akit érdekel valami, és mint látjuk nem annyira jártas a témában ezért feltett egy kérdéset és nem kijelentette hogy suttogó hanem megkérdezte hogy hogyan lehet az vagy az e már. Írtátok hogy gyerekes amit csinál és hogy ennyire beleéli magát, de még csak gyerek szóval miért ne gondolkodna úgy mint egy gyerek? Ti meg leszóljátok rátámadtok utána meg mindenki néz amikor visszszól és megvédi magát, de miért ne beszélne így ha ezt látja az emberektől most pl tőletek. Rögtön káromkodtok vele amikor gondolhatjátok hogy gyerek mert felnőttek jóesetben nem kérdeznek ilyet. Ráadásul gondolom sokan akik válaszoltak, benne vannak a lovas témában, lovagolnak például és nektek sincs annyi eszetek hogy ne támadjátok le? Sok gyerek érez ilyet majd kinövi nyilán és rájön hogy nem suttogó attól mert odamennek hozzá a lovak. Lehet engem is lepontozni, nemigazán érdekel, csak gondolkodjatok mielőtt írtok.
2022. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!