Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovas versenyre milyen...

Díjlovas versenyre milyen ruha kell, milyen szinttől kötelező a frakk?

Figyelt kérdés

Még nagyon messze van, hogy versenyezzek, pusztán csak érdekel és valahogy nem találtam meg neten😅.

Esetleg valaki aki nálam okosabb, díljovas rev/versenyszabályzatot tudna linkelni?



2022. máj. 15. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szabályzatban előírt öltözet szintenként változhat. Minden szinten kötelező a fehér vagy tört fehér lovaglónadrág, a fehér, tört fehér vagy a kabáttal megegyező színű kesztyű és gallér vagy nyakkendő. A kobak 15 év alatt kötelező, a többi szinten választható, fekete vagy kabáttal megegyező színű legyen. A lovas zakó a könnyű osztályú és az alatti programokban kötelező, középszinten választható. Fekete vagy sötétkék lehet. A keménykalap középosztályon és az alatt választható, fekete vagy kabáttal megegyező színű. A csizmaszár alapfokon megengedett. A fekete vagy kabáttal megegyező színű lovaglócsizma és sarkantyú a könnyű osztálytól kötelező. A fekete vagy sötétkék frakk és cilinder nehézosztályon kötelező.
2022. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, linekelem a szabályzatot is, de amúgy összefoglaltam.

[link]

2022. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. máj. 17. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!