Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kengyel nélküli vágta!?

Kengyel nélküli vágta!?

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kérdésem hogy kengyel nélküli vágtánál nektek hogy megy a visszaallas.Mert én visszaállásnál el kezdek pattogni.Tudnátok mondani tapasztalatokat/tanácsokat?

#Vagta #Kengyelnelkul
2022. máj. 17. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mit értesz a visszaállás alatt? Kifejtenéd?
2022. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra érti hogy a vágtából visszafogni a lovat ügetésbe, és akkor pattog.. v nemtom.. amúgy jó tanács: sújpont kicsit hátrébb, térd szorít, nehezedj bele a nyeregbe, vedd fel a ló ritmusát.
2022. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feszülsz meg közben? Én mindig akkor pattogtam, mikor túl feszült voltam .
2022. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Engedd el a csípőd. Valószínűleg a visszavétel miatt befeszül a derekad, emiatt nem simulsz a ló üteméhez és ez pattogáshoz vezet. Sok gyakorlással ki tudod tapasztalni, meddig legyen feszes, hogy visszavedd a lovat, de ne pattogj.
2022. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen próbáld kiülni, de mellesleg a legjobb ha minél hamarabb felveszed lépésbe :-) kengyel nélkül ill szőrén is ez a legrosszabb rész: a vágtából ügetés, főleg ha kényelmetlenebb/nagyobb mozgású a ló. Én próbáltam lerövidíteni minél gyorsabban.
2022. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!