Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Korax lovasikola vélemények?

Korax lovasikola vélemények?

Figyelt kérdés
Oktató, árak, lovak, hely, tisztaság, stb.

2022. jún. 1. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Párszor voltam, a húgom itt lovagolt. Azóta váltottunk.

Egyébként egész szimpatikus hely volt, tiszta, felszerelt, a lovak is jó állapotban voltak, bár néha leterheltnek tűntek (ez főként nyáron volt amikor nagyon sok volt a lovas, szóval ez lehet más Lovardákat is igaz lenne).

Amikor mi voltunk 30 perc futószár 3200 Ft volt, de most 4000 Ft ha jól tudom.

Az osztálylovaglás is 4000.


Mi egyébként azért váltottunk mert messze volt, és a közösség sem volt valami jó. A lovasok (gyerekek) között ment a lehúzás, egymás kinevetése. Voltak kifejezetten beképzelt kislányok akik azt hitték övék a lovarda, és mindenben jobbak nálad. Nem lehetett úgy le vagy felszerelni egy lovat hogy ne jöttek volna oda dirigálni, okoskodni.


Természetesen ez lehet hogy változott, nem tudom azóta én nem voltam ott.

Ha a közösséget nem nézzük, csak magát a lovardát és az oktatást, én tudom ajánlani. De én mindenképp megnézném mi a helyzet, mielőtt elkezdesz oda járni

2022. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!