Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van még,kapható ilyen napló...

Van még,kapható ilyen napló vagy ezt már sehol sem lehet megvenni?

Figyelt kérdés
Az unokahugomnak szeretnék venni egy lovas naplót, viszont sehol se találom ezt. Ha jól emlékszem a Póni klubtól lehetett kapni, lila vagy rózsaszín volt és nagyon vastag naplóról van szó, az elején egy ló volt. Tudtok ebben segíteni,hogy lehet e még valahol kapni, esetleg valaki emlészik erre

2022. jún. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyenem 2009-2010 környékéről.

A Pony Club már nem is létezik kb 10 éve, átnevezték, de az utódja sincs már meg nálunk (nem tudom, külföldön vannak-e még).

Szóval max használtan tudsz szerezni az internetről. Egyébként ezeket nem önmagukban árulták, hanem elő kellett fizetni a klubtagságra és havonta küldték csomagban mindenféle egyéb cuccal.

2022. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! Esetleg tudod,hol lehetne és hogyan lehet rákeresni?
2022. jún. 6. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozz Jófogáson, Vaterán, esetleg Facebookon talán tematikus csoportok is vannak, ilyesmi oldalakon tudom elképzelni, hogy találsz. Hátha megvan még valakinek.
2022. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!