Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon ciki volt és nem tudom...

Nagyon ciki volt és nem tudom magam rajta túltenni?

Figyelt kérdés

Szombaton gyereknap volt a falunkban, és behívtak dolgozni. Nekem kellett a gyerekeket lovagoltatni. Délután kellett kimennem, és 2-3 órán át el is voltam, de utána kezdtem rosszul lenni, és rengeteg gyerek jött, hosszú sor állt a lovagoltatáshoz. A kolléganőmet hívtam, hogy jöjjön segíteni sos, mert rosszul vagyok, de mondta hogy csak fél óra múlva ér vissza, addig tartsak ki. Nem volt árnyék sehol arrafelé, és a sok órás napon járkálgatás nagyon kiütött, mert kezdtem úgy érezni, hogy elájulok. A lovon kellett megtámaszkodnom, mert nem tudtam magam megtartani, utána elfordultam a lótól meg a gyerektől és kihánytam mindent amit aznap ettem. Ennek persze sok szemtanúja is volt. Még visszavezettem a gyereket a lóval, és segítettem neki leszállni, de nem tudom kiverni a fejemből, hogy a gyerekek meg a szülők hogy néztek rám, és gondolom utána panaszkodtak, hogy miattam kell hogy véget érjen a lovaglás.

Kolléganőm miután megérkezett, engem hazaküldött a főnök, de én azóta se mentem vissza dolgozni vagy lovagolni. Nagyon cikinek érzem, hogy annyi ember szemtanúja volt, hogy imbolyogtam meg elhánytam magam, arról nem is beszélve, hogy szombat óta tart a rosszullétem.


Esetleg ha van még valakinek hasonló ciki sztorija aki lovakkal dolgozik vagy csak szimplán tud valami jó tanácsot hogyan ne érezzem magam ennyire beégve, annak nagyon hálás lennék



2022. jún. 7. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Napszúrást kaptál. Ezen mi a ciki?
2022. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan! Ebben mi a ciki? Mármint persze rosszul lettél, és hánytál. Nyilván ez nem is kellemes élmény neked sem, és másnak sem kellemes látvány. Viszont rosszul lettél, órákat voltál a tűző napon, és nem tudtál szünetet tartani sem, muszáj volt kitartanod.


Nagyon gyakori az, hogy valaki sokat tartózkodik a napon, és rosszul lesz. Nyár van, meleg van, nem a tiéd volt az első és az utolsó eset sem.


Hidd el, ez érthető. Nincs ezzel semmi baj, megesik. Valószínűleg azok a szülők sem rugóznak ezen ennyit, meg aztán felnőttek ők is, megértik.

2022. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, mi a ciki. Bárkivel előfordulhat ilyen. Rosszul lettél, elég baj, de nem ciki.
2022. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki és nem vagy hibás. Maximum annyiban, hogy mikor jelezte a kolleganőd, hogy nem ér rá, akkor szólnod kellett volna a főnöknek is, hogy baj van, és akkor a nyilvános rosszullét elkerülhető lett volna.

Eleve a főnöködnek kellett volna gondoskodnia árnyékról, vízről, váltásról, hogy pihenhessetek, és akkor nem is lett volna gond.

Hidd el, a szülők sem azt gondolták, hogy milyen gáz vagy, hanem maximum sajnáltak.

2022. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A szülőknek meg külön gratuláció... Ahelyett hogy segítenének vagy hoznának vizet, csak meredten néznek és NEM kizárt hogy elkönyveltek valami részeg hülyének, miközben egyáltalán nem vagy az. Ezenfelül ez csak az idióták szemében kínos. A valóságban ez volt: egy ember aki rosszul van, és egy csapatnyi hülye, akik csesztek segíteni akár egy pohár vízzel is, helyette inkább elkönyvelnek részegnek meg franc tudja minek.
2022. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem ciki, még szóltál is, hogy rosszul vagy. Arról nem tehetsz (kolléganőd sem), hogy fél órával később tudott csak leváltani. Azt lehetett volna, hogy fél órát szünetel addig a lovaglás, amíg oda nem ér.


Ha valaki meg azért panaszkodik, hogy valaki más rosszul van, az nem normális, saját magát minősíti.



Más:

Egyszer volt olyan, hogy barátomnál voltam és rosszul lettem mondtam inkább haza megyek, szintén hányinger, még volt egy 15 perces buszozás, ott még sikerült tartani. A házunk előtt, már tényeg csak annyi lett volna, hogy bemegyek a kapun és be a házba, oda hánytam. :D látták páran, de rosszul voltam, így nem érdekelt, nem tudtam mit csinálni, olyan délután 5 óra körül volt, amikor sokan mennek haza a munkából. Ez van. Ne törödj vele.

2022. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne ciki? Ahová én jártam terepezni (dolgozni és lovagolni), a túravezető volt egyszer rosszul (vesegörcse volt), szegény, le kellett maradjon hányni. Sajnáltuk és aggódtunk érte, de senki nem tekintette "cikinek". Később kijött hozzá az orvos, megkönnyebbültünk, amikor jobban lett.
2022. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon ciki, de nem neked, hanem az ott lévő szülőknek. Nemhogy nem segítettek volna, de még pofákat is vágtak. Egy percig se szégyenkezz amiatt, mert rosszul lettél!
2022. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok, jólesett olvasni a kommentjeiteket!
2022. jún. 7. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
En egyszer egy neten megismert lánnyal találkoztam, első randi volt. Bekaphattam valami vírust vagy fene tudja mit, a lényeg, hogy a randi alatt összefostam magam. Az volt az utolsó találkozásunk. Nem sokban kapcsolódik a témához, de gondoltam megosztom, hátha így már derűsebben látod a dolgot :)
2022. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!