Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell elindítani egy...

Hogyan kell elindítani egy izlandi pónit tölt jármódba?

Figyelt kérdés

Holnap fogok életemben először izlandi pónin lovagolni, mert az egész országban csak 1 lovardánál vannak ilyen fajta pónik, és végre lehetőségem adódik kipróbálni ezt a fajtát is :)

3 jármódban stabil vagyok, így terepre fogunk menni, és valószínűleg az oktató is fog magyarázni az izlandi pónik sajátos jármódjáról, viszont én szeretnék előre is olvasni róla, így megköszönöm, ha leírtok nekem mindent, amit tudtok róla.

(legfontosabb kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan kell beindítani őket ebbe a jármódba?)


Köszi előre is :3



2022. jún. 16. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az oktató majd elmondja, hogy kérd tőle a jármódot, attól is függ egyébként, ők hogyan vannak tanitva.
2022. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én majd kiváncsi lennék rá kérdező, leírnád majd kérlek?
2022. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, persze
2022. jún. 17. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
9 éves koromban lovagoltam izlandi lovon nekem őket úgy kellett beindítanom hogy lépésben a szárakat enyhén jobbra-balra mozgattam magam felé és a csizmámmal pedig odazártam, mintha ügetésbe indítanám. Nemtudom hogy minden izlandi póni így van-e rá betanítva, de ahol én lovagoltam ott úgy volt. De majd biztos elmagyarázzák hogy hogyan kell :)
2022. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valahogy úgy volt, ahogy az utolsó leírta. bár nem magyarázták el, de olyasmi volt, mintha ügetésbe indítottam volna
2022. jún. 20. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!