Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesti western lovardát...

Budapesti western lovardát keresek ahol megtanítják az alapokat. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Később tervezek versenyszerűen is lovagolni. Olyan lovardát keresek ahol az oktatók kedvesek és tényleg tanítanak, tudok fejlődni. Melyik lovardákat ajánlanátok?

2022. jún. 22. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a város közigazgatási határain belül nem sok van. Budakeszi külterület, meg ilyenek nem jöhetnek már szóba?
2022. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
airport ranch
2022. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, ami már nem tartozik ide akkor az is szóba jöhet akár.
2022. jún. 22. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Budakeszi, Texas Ranch. Ráadásul még Budakeszin is kívül van, Páty felé van egy-két buszmegállónyira.

Ecser, Varázs Lovas Egyesület. Elhelyezkedésről nem tudok semmit, de jó western versenyzők jönnek onnan.

Kerepes, Golden Leaf Park (információm nincs, bár jártam már ott versenyt nézni)

Kerepes, Mushroom Horse Farm Tapasztalt westernes vezeti ezt is.

2022. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Ecseren tudom a Varázs Lovas SE-t. Ha nincs túl messze, én megpróbálnám. Ha jól emlékszem, viszonylag az utca végén van, nem tudom, milyen arra a tömegközkekedés. Én régen jártam oda, kocsival.
2022. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, az Ecseri szimpatikus szerintem megpróbálom.
2022. jún. 25. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!