Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan érjem el, hogy a lovam...

Hogyan érjem el, hogy a lovam gyorsabban lépjen?

Figyelt kérdés
Az oktatóm ezt elmagyarázta egyszer, de sajnos elfelejtettem és félek újra megkérdezni (nem szeretnék hülyének tűnni), szóval megkérdeztem a barátnőmet és egy másik embert is és mást mondtak. Az oktatóm mondta,hogy ezt léptetésnek hívják és valahogy amikor lép a lovad, meg kell szorítani a csizmáddal. Ezt valaki elmagyarázná nekem részletesebben? Nagyon megköszönném.

2022. jún. 23. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, ezért fizeted az edzőt, nyugodtan beszéld meg vele.
2022. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégegyszer rákérdezel az edződnél talán úgy jobban belemegy, alaposabban magyarázza el, esetleg be is mutatja, vagy hangsúlyt fektet a gyakorlására. Mérföldekkel jobban jársz, mert jobban meg fog maradni, mint egy válasz, amit talán még annyira nem értesz így ilyen formában.

És igen, pontosan ezért fizetsz, hogy tanítson.

2022. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra megkérdezed, szimpatikusabb is lehetsz az edző szemében, mivel látszik hogy akarod, érdekel.
2022. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Csak nagyon félős vagyok. 😅
2022. jún. 23. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
bakker kifizetsz 5-10 ezret egy órára, akkor hadd tegyél már fel pár kérdést :D
2022. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!