Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagló CIPŐRE fel lehet...

Lovagló CIPŐRE fel lehet rakni a sarkantyút?

Figyelt kérdés
Még nem lovagoltam sarkantyúval,de minden egyes "szabálynak" megfelelek hogy ezt használhassam is.Mivel nekem lovagló cipőm van és nem csizmám nem tudom hogy fel e lehet tenni rá...eddig a sarkantyút mindig csak lovaglócsizmán láttam.

2022. júl. 2. 15:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Tudtommal bármilyen cipőre/csizmára feltehető! Ne kövezettek meg ha nem így van,nem használtam mèg.
2022. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felthető, még sportcipőre is :P Versenyen meg nyilván versenyre megfelelő öltezetben, amibe az ápolt bőrcipő is beletartozik
2022. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sarkantyútartó nélküli cipőre tettem sokáig:) Aztán versenyre vettem egy csízmát, és azért érezni a különbséget, de azért cipővel is simán meg lehet oldani:D
2022. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nekem a sarkantyútartó semmit nem ér, mert valahogy nagyon hülye helyen van a csizmán, rá se lehet tenni a sarkantyút.. az ismerőseim se arra teszik
2022. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés: a cipőmön van sarkantyú tartó, de ráveszem a lábszárvédőt.. más ilyenkor -sarkantyúval- lábszárvédő nélkül lovagol, vastag lovas zoknival? (engem az edzőm például le¤asz, hogyha csak cipőben ülök fel a lóra, csak 40 fokban, ha külön megkérem, akkor oké neki a csak cipős megoldás)
2022. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os nekem a lábszárvédő nem takarja el a sarkantyútartót
2022. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!