Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Monty Roberts könyvei közül...

Monty Roberts könyvei közül melyiket éri meg a legjobban megvenni szerintetek és miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul, akkor Monty Roberts: Első kézből (From My Hands to Yours). Itt nagyon részletesen le van írva minden, remek könyv, de magyarul megszerezni sajnos lehetetlen (évek óta próbálkozom), angolul viszont több helyen is elérhető. Ez a legszakmaibb könyve.

Ha az angol nem játszik, akkor Az igazi suttogó az, ami szerintem a legérdekesebb és a legjobb, de a Shy Boy is fantasztikus.

2022. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is ezekre gondoltam! Én is elég régóta keresem sajnos az első kézbőlt, dehát igen, sajnos egy sincs a piacon...
2022. júl. 6. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sajnos, nagyon keveset nyomtak ki anno és akinek megvan, az nem adja ki a kezéből érthető módon. Ha esetleg játszik angolul, akkor javaslom, hogy ne a kiadónak írj az USA-ba, mert horror összeget kérnek, én rákérdeztem, hanem itt nézz körül: www.betterworldbooks.com . Itt szokott lenni több példány is különböző árban és állapotban.
2022. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sajnos kicsit félek az angoltól, dehát majd megpróbálom max segítséget kérek majd.
2022. júl. 6. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit! Remélem sikerrel jársz! :)
2022. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!