Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Hunkadombi lovasklub helyett...

A Hunkadombi lovasklub helyett most mi üzemel Szentendrén?

Figyelt kérdés
Bérlovaglási lehetőség van esetleg?

2022. júl. 24. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig Hunkadombi lovasklub üzemel ott, pár hónapja voltam ott felestartó, és akkor volt még lovasiskola... nem hiszem hogy azóta változott, de javítsatok ki, ha igen
2022. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már valami más a neve (a finn edző halála után átnevezték, most fejből nem tudom a nevét), de inkább ne menj oda. Igénytelen szr a hely, a város szégyene és arról is sokat elmond, aki a lovát ott tartja... Lóval jártam körbe a helyet, a karamok aldatlan allapotban vannak, hatalmas gaztenger, a hév felől nem látható oldalán sitt meg minden... Már régen is elég gáz volt, de úgy igazán 2009-tol kezdett melyrepulesbe a hely...

Réges rég még kis tavacska is volt, gyönyörű lotuszokkal, nadassal, muskatlik viragladakban. Egyszóval régen próbálták kicsit feldobni a helyet, de az ami ott uralkodik most. A magyar lovastarsadalom szégyene....

Inkább a csobánkai elágazásnál lévő lovardában próbáld meg, ott legalább történik valami, ráadásul hatalmas területük van a.lo.karamozasara. üdv.

2022. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!