Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ló lenne a megfelelő...

Melyik ló lenne a megfelelő nekem ?

Figyelt kérdés

Új lovat keresek magamnak.

1. Egy akhal teke kanca, 6 éves, belovagolt, pont az én méretem és a kedvenc színem. Nagyon jól képzett. Borsos árú, de tökéletes lenne nekem.

VISZONT!

Szeretnék régóta már egy csikót belovagolni és úgy komplett felnevelni.

2. Egy gyönyörű sötétpej egyéves csikó, tök jó áron.

Gondoltam arra is hogy az 1. opció mellett döntök és befedeztetem a kancát.

Szerintetek melyik lenne a legjobb?



2022. aug. 1. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
1.
2022. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Valahogy én is ezt gondolom de a nyári szeretnék csikót is.
2022. aug. 1. 19:44
 3/21 A kérdező kommentje:
Még meggondolom de koszi
2022. aug. 1. 19:44
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
mindkettő akkor
2022. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi a keret rá?
2022. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a célod a lovaglással. Versenyezni szeretnél? Ha igen, mikor? Ha most, akkor egyértelműen a hatéves a megfelelő. Van annyi pénzed, hogy az egyéves csikót még 2 évig csak nézegesd? Közben el tudsz járni edzésekre? Van tapasztalatod csikókkal, kiképzéssel? Ezek mind fontos tényezők, sajna nem tudunk helyetted dönteni. Az edződ segítségét is kikérheted.
2022. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Most versenyzek, de bonyolult a története. Nekem nem lenne baj (sem anyagiakban sem lovaglásilag) hogy az egyévest vegyem meg. Tudnék járni edzésekre. Van benne tapasztalatom, de ott lenne mellettem az edzőm is. Azért köszi a valaszt
2022. aug. 1. 20:56
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Anyukádék finanszírozzák? Ök mit mondanak?
2022. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha elég tapasztalt vagy és úgyérzed be tudnál lovagolni egy csikót és az edződ is ezt mondja akkor a második opció viszont ha egy kész lovat szeretnél akkor az első, nyilán egy hat éves ló is elég fiatal szval vele is van még munkád főleg ha versenylovat szeretnél. Amúgy azzal is számolnod kell hogyha egy éves a csikó akkor még egy jó 2 év amíg elkezded belovagolni szval addig nem lovagolsz, de ha már van lovad akkor ez nem probléma. És amúgy zserintem mindenképp kérdezd meg az edződ véleményét mert mi nemtudjuk milyen szinten vagy, hogy lovagolsz stb
2022. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az edzdomet már megkérdeztem ő elmondta mindkettő előnyeit hatrányait
2022. aug. 3. 07:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!