Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fouganza vagy nagylovas?

Fouganza vagy nagylovas?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Fouganza vagy a nagylovas a jobb? Mert én úgy gondolom hogy a Fouganza minősége is jó, és jó áron van, de pl. a nagylovasos QHP nyeregali, vagy HKM jobb kinézetüek de drágábbak. Érveket és ellenérveket szívesen várok.

2022. aug. 6. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Fouganza
Nagylovas (HKM, QHP, Eskadron, Winderen, Acavallo, Butet, Antaress, Wintec, Beris, stb...)
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, a fouganza szerintem alapból olyan felszerelésekre jó ami úgymond fogyóeszkösz, pl kötőfék mert úgyis elszakítja a ló, pálca mert hamar tönkremegy vagy sokan mondják hogy hobbisoknak jó, de mondjuk nyerget, nyeregemelőt én biztosan nem ennék a decathlonban. A nagylovas már minőséggibb márka, versenyzők is vásárolnak ott és alapból ezért drágább. A nyeregali mnősége nagyjából mind1 a ló szempontjából, az neked fontos hogy hogy néz ki milyen a márkája stb nyeregalit a decathlonból is simág vehetsz. Tehát a fouganza az nem túl minőségi márka olcsón, a többi pedig jó/jobb minőségű de ezt meg is kell fizetni. Amúgy én a kramer webáruházat ajánlom neked mert szerintem nagyon jó árban vannak a dolgok a nyeregalik főleg és nagyon szépek, jó minőségűek
2022. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A kramert ismerem vettem onnan már pár cuccot, nagyon jó shop
2022. aug. 6. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagylovas a kedvenc boltom, mert jó ár-értékű cuccok vannak náluk, ráadásul az eladók is nagyon segítőkészek és értenek a dolgukhoz:)

Nekem a decás nyeregalik túl vékonyak, viszont mutatósabbak (pl a köves nyeregalik kb csak 7000ft-ért). Nekem a decathlonból kantárom és szügyelőm van, azok nekünk beváltak, ( [link] jó minőségű és nagyon "csili-vili". A Nagylovasban azt is szeretem, hogy nagyon sokféle árú és minőségű termékük van. Vannak egészen olcsó cuccaik (olcsóbb mint a deca) ami tökéletes otthonra, de vehetek versenyre is cuccokat, amit bátran feltehetek.

De a decaból is vásárolnék versenyre, pl a szőrmés ínvédőjük nagyon csili-vili( [link]

A nagylovasból az egyik kedvenc márkám a hkm, mert tényleg jó cuccaik vannak elég jó árban (nekem ínvédőm és csízmám van tőlük).

Mostanában mondjuk meg is vagyok sértődve a decathlonra, mert sosincs semmi készleten, amit keresek... De egyébként most mintha javítanák a termékek minőségét és választékát(legalábbis a webshopban), és elkezdték megcélozni a komolyabban lovagló lovasokat is (reméljük nem a hobbilovasok kárára)

Összességében én jobban szeretem a nagylovast:)

2022. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyetértek
2022. aug. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!